Age Range

Big Ideas Of Science

Subject Domains

Language

Average Learning Time

Works Offline

No

Description

 

"Штольня: Гра на виживання"

Цей урок - квест в методиці "перевернутого класу" призначений для учнів 9 (11) класу.

Сюжет квесту побудований на основі фільму жахів «Штольня». Український трилер «Штольня» втілив у собі страшилки, які розповідають біля багаття студенти-археологи, які приїхали на розкопки. П'ятеро студентів історичного факультету на чолі з професором їдуть в експедицію. Професор розповідає їм дивовижну історію про те, як співробітники музею сховали стародавню статую язичницького бога Перуна в одному з підземель, які перебувають в околицях містечка. Кажуть, ідола сотні років тому врятували від знищення вірні язичники. Потай вони продовжували поклонятися верховному богу і здійснювати криваві жертвопринесення. З покоління в покоління передавали вони свій секрет. Несподівано герої виявляють штольню. Цілком можливо, що саме тут захований ідол. Захопившись дослідженням штольні, хлопці не помічають зникнення професора. Припускаючи, що він міг відправитися всередину, студенти опускаються під землю - починається гра з смертю, у якій виживуть не всі.

Учні "ув'язнені" в штольні. Вони повинні зламати код протягом 40 хвилин, інакше залишаться в штольні назавжди. Для цього потрібно виконати завдання з теми "рН - розчину".

Prior Knowledge Requirements

Урок в методиці "перевернутого класу" вимагає попередньої підготовки учнями теоретичних основ теми рН - розчину за навчальним відео чи матеріалом наданим вчителем. Однак, навіть, якщо не всі учні підготуються вдома, вони зможуть засвоїти тему, працюючи в групі над завданнями. Учні повинні знати основні положення теми "Розчини. Електролітична дисоціація".

Rating: 5 - 1 votes

View and write the comments

No one has commented it yet.